← všechny tisky · Zpráva a jiné · předloženo 04.02.2026

Zemědělské dotace 2026 podruhé: rámec stoupl na 4 mld. Kč a přibyl program pro potravináře

Obnovený návrh navyšuje národní dotace z 3,2 na 4 mld. Kč, přidává program 13 (250 mil. Kč) a nejvíc posiluje životní podmínky zvířat (1,29 mld. Kč) a nákazový fond (1,09 mld. Kč).

Tisk č. 96/0 · Zpráva a jiné · text tisku na psp.cz · historie projednávání

Úplný oficiální název tisku

Dotační programy zemědělství pro rok 2026 poskytované podle § 1, § 2 a § 2 d zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství, ve znění pozdějších předpisů

  1. ✓ Podáno
  2. 2 1. čtení
  3. 3 2. čtení
  4. 4 3. čtení
  5. 5 Senát
  6. 6 Prezident
  7. 7 Platí

Schváleno Sněmovnou · co znamenají kroky?

Stručně

  • Co se mění: Sněmovna schvaluje rámec národních dotací zemědělství na rok 2026 ve výši 4 000 mil. Kč (3 648,3 mil. neinvestiční, 351,7 mil. kapitálové), o 250 mil. Kč více než v roce 2025 (3,75 mld. Kč), a nový program na zpracování zemědělských produktů (250 mil. Kč).
  • Koho se týká: chovatelů (2 892,8 mil. Kč), pěstitelů (528 mil. Kč), potravinářů (363 mil. Kč) a dalších oblastí (216,2 mil. Kč).
  • Od kdy: dotace na rok 2026; podle průběhu byl tisk 11. 3. 2026 schválen.

Daně a veřejné finance Článek vytvořen 25. 10. 2026 · poslední změna v jednání 11. 3. 2026

Upozornění: Tento komentář vygenerovala umělá inteligence na základě plného textu tisku (návrhu i důvodové zprávy). Nejde o právní radu ani oficiální stanovisko — závazný je vždy text zákona vyhlášený ve Sbírce zákonů. Plný text tisku najdete na psp.cz.

O co jde

Národní dotace zemědělcům, tedy peníze, které stát přidává mimo evropskou společnou zemědělskou politiku, schvaluje podle zákona o zemědělství (č. 252/1997 Sb.) každý rok Sněmovna. Tisk 96 je druhé předložení návrhu na rok 2026. První verzi (tisk 43) s rámcem 3,2 mld. Kč vláda stáhla a nový návrh schválila 26. ledna 2026 usnesením č. 47; Sněmovně ho ministr zemědělství předložil 4. února 2026. Podle průběhu projednávání byl tisk 11. března 2026 schválen (usnesení zemědělského výboru z 18. února 2026 je rozhodnutím Sněmovny).

Návrh opět určuje „maximální možný rámec“; které programy a v jaké výši se skutečně vyplatí, určí Zásady Ministerstva zemědělství. Celkem je to 4 000 mil. Kč (3 648,3 mil. Kč neinvestiční dotace a 351,7 mil. Kč na pořízení dlouhodobého majetku). Podle zprávy to je o 250 mil. Kč více než v roce 2025 (3,75 mld. Kč). Nejvíc půjde na program 20 Zlepšení životních podmínek v chovu hospodářských zvířat (1 285,3 mil. Kč), Nákazový fond (1 090 mil. Kč) a nový program 13 na podporu zpracování zemědělských produktů a konkurenceschopnosti potravinářství (250 mil. Kč).

Co je dobře

Rámec je proti první verzi vyšší u většiny programů a doplněn o program 13, který vznikl na modernizaci potravinářských podniků (investiční dotace): modernizace výrobních zařízení, nové technologie, kvalita, nezávadnost a dohledatelnost výrobků a technologie šetrné k životnímu prostředí. Z textu je zřejmé, že chce posílit zpracování a nejen prvovýrobu.

Pozitivní je, že všechny programy mají stejně strukturovaný popis (účel, rozsah, forma, důvody) a materiál uvádí, že neodporují mezinárodním smlouvám a respektují pravidla EU o státní podpoře. Zachovává kontinuitu programů z minulých let a v Nákazovém fondu pamatuje na kompenzace pro případný výskyt afrického moru prasat. Program 18 zachoval podporu potravinových bank na 104 mil. Kč, program 19 (režimy jakosti Q CZ) na 55 mil. Kč.

Co je problematické

Zpráva nevysvětluje, proč se částky tak výrazně změnily oproti první verzi: například Nákazový fond z 923 na 1 090 mil. Kč, program 3 (ozdravování polních a speciálních plodin) z 340 na 420 mil. Kč, program 20 z 968 na 1 285,3 mil. Kč nebo program 1. D (včelařství) z 45 na 50 mil. Kč. Zároveň klesly program 1. I (kapkové závlahy) z 35 na 25 mil. Kč a program 1. R (restrukturalizace sadů) z 80 na 50 mil. Kč. Čtenář se tak nedozví důvody, jen čísla.

Program pro řešení rizik a krizí je opět bez peněz a spustí se až usnesením vlády, přičemž z obnoveného textu zmizela věta o vyčleněných 100 mil. Kč a 40 mil. Kč na škody po povodni z roku 2024. Rámec také nelze přeměnit na konkrétní nárok: kdo dotaci dostane, rozhodnou až Zásady a ministerstvo si vyhrazuje právo program nerealizovat, pokud Evropská komise vydá negativní rozhodnutí nebo prostředky nestačí.

Jak je to řešeno jinde

Z podkladů nevyplývá srovnání s jinými státy, proto jen obecný kontext, který není z textu tisku: národní dotace k zemědělství mohou státy EU poskytovat jen v rámci pravidel o státní podpoře (čl. 107 až 109 Smlouvy o fungování EU, jak uvádí i tisk) a mnohé z nich využívají blokové výjimky nebo podpory de minimis.

Co by šlo udělat lépe

Pomohla by tabulka s porovnáním roku 2025, 2026 (první verze) a 2026 (obnovená verze), aby byly změny zřejmé. U nových a navýšených programů, zejména programu 13 a programu 20, by měly být uvedeny alespoň očekávané výstupy: kolik podniků či chovů se má podpořit. Zpráva by také mohla vysvětlit, proč byl posílen živočišný sektor víc než rostlinný.

Proč AI zatím nedoporučuje

AI k tomuto tisku hlasovací doporučení nedává. Tisk určuje jen rámec; podmínky, výši dotací pro konkrétní žadatele i to, které programy se spustí, určí až Zásady ministerstva, které nejsou součástí materiálu. Bez nich nelze rozumně posoudit přínosy ani rizika. Rozhodnutí o výši podpory zemědělství je navíc politické a patří Sněmovně.

Podrobnosti

Článek vychází z usnesení, předkládací zprávy, popisů programů a přehledové tabulky; důvody podpory jsou z textu předkladatele a neověřoval jsem je nezávisle.

Rozdíly proti tisku 43: celkový rámec 4 000 mil. Kč místo 3 200 mil. Kč; neinvestiční dotace 3 648,3 mil. Kč místo 3 048,3 mil. Kč a kapitálové výdaje 351,7 mil. Kč místo 151,7 mil. Kč; podle odvětví živočišná výroba 2 892,8 mil. Kč místo 2 400 mil. Kč, rostlinná výroba 528 mil. Kč místo 487,8 mil. Kč, potravinářství 363 mil. Kč místo 111 mil. Kč a ostatní aktivity 216,2 mil. Kč místo 201,2 mil. Kč. Dále: genetické zdroje 6 (90 místo 87), poradenství a vzdělávání 9 (155,2 místo 139,5), technologické platformy 10. E (17,5 místo 15,5). Rybníky (65), rybářské revíry (20), potravinové banky (104) a režimy jakosti Q CZ (55) zůstaly beze změny. Pro rok 2025 uvádí zpráva rámec 3,75 mld. Kč.

Zdroje

Jak se hlasovalo

K tomuto tisku proběhlo 2 hlasování v Sněmovně (celých návrhů i dílčích kroků). Rozhodující výsledek:

Závěrečné hlasování v datech nenalezeno (dosud se nerozhodovalo).

projednávání

DatumO čemVýsledekPro : proti : zdržel
11.03.2026 20:27 Dílčí hlasování 1 z 2 přijato 92 : 49 : 20 detail · psp.cz
11.03.2026 20:28 Dílčí hlasování 2 z 2 zamítnuto 63 : 94 : 14 detail · psp.cz

Otevřená data Sněmovny neuvádějí znění dílčích hlasování (pozměňovací návrhy, procedurální návrhy), proto je u nich uveden jen krok projednávání a pořadí; přesné znění najdete na psp.cz. Celkový přehled toho, jak který poslanec hlasoval, je na stránce Kdo hlasoval.

Průběh projednávání

Z oficiálních dat psp.cz (5 událostí) · detail na psp.cz

  1. 2026-02-04 předložen — START → Organizační výbor
  2. datum neuvedeno podklad k projednání PS dle par. 1, odst. 2
  3. 2026-02-10 přikázán, doporučil projednání v PS — Organizační výbor → Věcně příslušný výbor
  4. datum neuvedeno projednáno ve věcně příslušném výboru — Věcně příslušný výbor → 1. čtení
  5. 2026-03-11 schváleno — 1. čtení → KONEC

Související návrhy