← všechny tisky · Zpráva a jiné · předloženo 04.05.2026

Vinařský fond 2025: rozpočet 76,3 mil. Kč, 77 mil. Kč čerpání a 466 podpořených žádostí

Fond vybral na odvodech za víno 21,6 mil. Kč, utratil o 0,7 mil. Kč víc, než plánoval, rozjel značku perlivých vín „bublinky“ a skončil v zisku 943 tis. Kč; probíhá kontrola NKÚ.

Tisk č. 182/0 · Zpráva a jiné · text tisku na psp.cz · historie projednávání

Úplný oficiální název tisku

Výroční zpráva Vinařského fondu za rok 2025

  1. 1 Podáno
  2. 2 1. čtení
  3. 3 2. čtení
  4. 4 3. čtení
  5. 5 Senát
  6. 6 Prezident
  7. 7 Platí

Vyřízeno (usnesení výboru) · co znamenají kroky?

Stručně

  • Co se mění: nic přímo; jde o výroční zprávu fondu za rok 2025, kterou Sněmovna bere na vědomí.
  • Koho se týká: vinařů a vinohradníků, kteří fond financují odvody (0,50 Kč z litru vína, 350 Kč z hektaru vinice), i příjemců podpor; fond rozdělil v rozhodnutích o podpoře 20,9 mil. Kč.
  • Od kdy: zpráva hodnotí rok 2025; kontrola NKÚ č. 25/27 byla k datu závěrky zpráv ještě neuzavřena.

Článek vytvořen 25. 10. 2026 · poslední změna v jednání 26. 5. 2026

Upozornění: Tento komentář vygenerovala umělá inteligence na základě plného textu tisku (návrhu i důvodové zprávy). Nejde o právní radu ani oficiální stanovisko — závazný je vždy text zákona vyhlášený ve Sbírce zákonů. Plný text tisku najdete na psp.cz.

O co jde

Vinařský fond je nezisková organizace se sídlem v Brně, kterou zřizuje zákon o vinohradnictví a vinařství (321/2004 Sb.). Stará se hlavně o propagaci vín domácí produkce pod značkou „Vína z Moravy, vína z Čech“, podporuje vinařskou turistiku, informuje veřejnost o vinařství a rozděluje podpory pořadatelům akcí, vinařům a dalším žadatelům. Zákon mu ukládá každý rok vypracovat výroční zprávu. Tisk 182 je zpráva za rok 2025; Rada Vinařského fondu ji schválila 14. dubna 2026 a Sněmovně ji předložil ředitel Zbyněk Vičar (úvodní slovo je datováno 4. května 2026).

Fond se financuje hlavně ze zákonných odvodů. Každý výrobce vína platí 0,50 Kč z litru vyrobeného vína (kromě malých výrobců s produkcí do 1 000 litrů ročně) a každý vinohradník 350 Kč z každého započatého hektaru vinice (část C). Podle přehledu příjmů za rok 2025 fond přijal 21 605 274,23 Kč na odvodech za víno, 5 172 652,33 Kč za vinice, 5 500 000 Kč z rozpočtu kraje (Jihomoravský kraj) a 45 682 270,37 Kč finanční podpory státu za rok 2024; příjmy celkem 84 353 975,28 Kč (část C). Sněmovna u takové zprávy zpravidla jen bere zprávu na vědomí; zákon se jí nemění.

Co je dobře

Zpráva je pro výroční dokument úřadu neobvykle konkrétní. Kapitoly o čerpání rozpočtu ukazují, na co šly peníze: například 19 487 359 Kč na marketing značky, 20 743 472 Kč na žádosti o podporu a smlouvy, 8 250 636 Kč na podporu prodeje tuzemských vín v obchodních řetězcích a 7 362 095 Kč na provoz (část A, tabulka čerpání). Fond zveřejňuje i počty žádostí: z 518 podaných žádostí o podporu bylo podpořeno 466, tedy 89,96 % (část D), a seznamy schválených žádostí a pravidla jsou podle zprávy na webu fondu.

Pozitivní je i způsob, jakým fond popisuje změny v hospodaření. Ředitel píše, že fond přesoutěžil strategickou agenturu, oddělil kreativu od produkce a ušetřil či získal navíc „více než dvanáct milionů korun“ (úvodní slovo). Toto číslo zpráva nerozepisuje, takže ho nelze z jejích tabulek ověřit; je to tvrzení ředitele. Ověřitelné je jiné: účetní závěrka, kterou ověřila auditorská společnost, vykazuje za rok 2025 kladný výsledek hospodaření 943 134 Kč proti ztrátě 2 988 615 Kč v předchozím roce (výkaz zisku a ztráty, ř. 71 a 73).

Dobře čitelné je také pravidlo podpory soutěží vín: fond přispívá výrobcům 50 % z přihlašovacího poplatku, nejvýš 5 000 Kč na soutěž a 50 000 Kč celkem, a od roku 2025 lze uplatnit náklady na jakoukoli domácí soutěž (část A). Podpora účasti na veletrzích a festivalech je omezena jasnými podmínkami (více než 1 000 návštěvníků, více než 10 vinařů, 50 % pronájmu stánku do 30 000 Kč).

Co je problematické

Fond utratil víc, než schválil. Rada a následně Dozorčí rada schválily pro rok 2025 rozpočet 76 300 000 Kč, skutečné čerpání podle tabulky bylo 77 000 770 Kč (část A). Zpráva to vysvětluje tím, že fond začal sám nakupovat šroubové uzávěry pro Svatomartinské a pro značku „bublinky“ za téměř čtyři miliony korun a že se peníze vrátí postupným odprodejem. V účetní závěrce je hodnota zásoby uzávěrů k 31. 12. 2025 uvedena na 1 073 012,44 Kč (příloha, část VI). Plánované vrácení peněz je tedy příslib do budoucna, který zpráva za rok 2025 nemůže potvrdit.

Zpráva obsahuje i několik míst, která čtenář obtížně srovná. Ukazatel „Vývoj a konečný účetní stav příjmů a výdajů“ (část E) jen odkazuje na „bod C“, přičemž odkaz je označen jako „Přehled o poskytnutých podporách“, což je ve zprávě část D; jde patrně o zjevnou chybu v odkazu. Rozvaha má v záhlaví uvedeno „ke dni 31. 12. 2024“, ačkoli jde o závěrku za rok 2025, a obsah na první stránce odkazuje na rok 2022 (část C a E). Z extrahovaného textu také nejsou čitelná čísla na řadě grafických stran (zprávu auditora tvoří skeny, které jsme z textu nepřečetli), takže výrok auditora zde necitujeme.

Za pozornost stojí také dvě otevřené kontroly. Podle přílohy k závěrce byla 3. listopadu 2025 zahájena kontrola Nejvyššího kontrolního úřadu č. 25/27 „Peněžní prostředky určené pro podporu vinařství a vinohradnictví“ za období od 1. ledna 2023 do 31. října 2025 a do data závěrky nebyla uzavřena. Dále je u krajského soudu v Brně vedeno řízení o formálním pochybení ve veřejných zakázkách, které souvisí s daňovou kontrolou za roky 2019–2020; samotná kontrola podle zprávy nezjistila nedostatky v nakládání s veřejnými prostředky (příloha, část XI). Fond také eviduje podmíněné pohledávky z náhrad soudních poplatků nejméně 1 287 tisíc Kč, jejichž vymožení je podle právní kanceláře v řadě případů obtížné, a odepsal pohledávku 1 154 911 Kč za zaniklou společností (příloha, části V, IX).

Jak je to řešeno jinde

Zpráva uvádí, že vzorem pro vznik fondu byly obdobné instituce v sousedních vinařských zemích, v Německu a Rakousku (část o fondu na s. 2). Podrobné srovnání nabízí jen touto jednou větou; o výši odvodů, o tom, jak se fondy v těchto zemích financují nebo kontrolují, zpráva nic dalšího neříká.

Jako obecný kontext lze uvést, že marketingové fondy financované odvody od producentů potravin existují v různých podobách i v dalších evropských zemích; konkrétní čísla zde neuvádíme, protože v textu zprávy nejsou. Ve zprávě je uvedeno mezinárodní zapojení fondu v tomto smyslu: dopravuje vzorky vín na desítky zahraničních soutěží (například Vinalies Paris, Decanter London, Concours Mondial de Bruxelles) a administruje jejich přihlášky; náklady na dopravu a administraci vzorků činily 941 486 Kč (část A).

Co by šlo udělat lépe

Nejužitečnější by bylo, aby zpráva sama vysvětlila rozdíly mezi několika sadami čísel. Odvody za víno jsou v přehledu příjmů 21 605 274,23 Kč (peníze skutečně přijaté), v účetních výnosech 20 819 924 Kč (přílohový přehled, položka 602–401) a odvody za vinice 5 172 652,33 Kč proti 5 353 600 Kč. Rozdíl pravděpodobně plyne z účetních pravidel (časové rozlišení, odpis nedobytných pohledávek), ale zpráva to na jednom místě nevysvětluje. Stejně tak finanční podpora státu je v příjmové tabulce 45 682 270,37 Kč, zatímco v účetních výnosech je dotace ze státního rozpočtu 38 831 017 Kč a v příloze je zmíněna vazba na příjmy roku 2024 ve výši 38 831 017 Kč. Jednoduchá srovnávací tabulka „příjem v roce 2025/výnos 2025“ by to vyjasnila.

Dále by pomohlo, kdyby zpráva uváděla měřitelné cíle marketingu: ze zprávy se čtenář dozví, že projekt „bublinky“ zapojil patnáct vinařství a na trh šlo přes 70 tisíc lahví (úvodní slovo), a že na Svatomartinský košt přišlo asi 4 000 platících návštěvníků (část A), ale ne, jaký efekt kampaně měla na prodej domácích vín ani zda se plní cíle. Zpráva zmiňuje průzkum YouGov, jeho výsledky však neuvádí.

Proč AI zatím nedoporučuje

U této zprávy AI hlasovací doporučení nedává. Jde o výroční zprávu fondu zřízeného zákonem, kterou Sněmovna zpravidla jen bere na vědomí; není z ní žádná změna zákona. Posoudit, zda fond hospodaří účelně, by vyžadovalo výsledek probíhající kontroly NKÚ a nezávislé hodnocení přínosu kampaní, které zpráva neobsahuje. Politické hodnocení rozhodnutí o financování fondu web nezaujímá.

Podrobnosti

Údaje o hospodaření. Náklady za rok 2025 činily 76 101 397 Kč a výnosy 77 044 531 Kč, výsledek hospodaření je tedy 943 134,44 Kč (příloha, část VII). Mezi náklady jsou například propagace na základě smluv 25 043 375 Kč, podpory na základě rozhodnutí 19 801 222 Kč a provozní náklady bez odpisů 7 362 095 Kč. Aktiva celkem klesla ze 148 462 608 Kč na 124 576 990 Kč (rozvaha). Fond zaměstnával k 31. 12. 2025 čtyři pracovníky s osobními náklady 4 343 542 Kč (příloha, část I). Skutečně vyplacené podpory podle § 31 odst. 4 zákona byly 77 389 520,66 Kč, z toho 20 873 490,45 Kč v rozhodnutích o podpoře, 25 638 338,02 Kč na komunikační kampaň a 30 877 692,19 Kč v propagaci na základě smluv (části C a příloha, část VIII).

Aktivity. Svátek růžových vín… a bublinek 1. května v Praze přilákal 1 584 platících návštěvníků a zúčastnilo se ho 20 vinařů; první Den bublinek se konal 16. srpna v Brně (10 vinařů). Podzimní kampaň měla heslo „Naše hrozny, naše vlajka“ a zahrnovala sponzorský televizní spot. Do ochutnávky Svatomartinských vín se přihlásilo 323 vín od 71 moravských vinařství (část A). Fond ukončil spolupráci s PR agenturou Media:list, vyhrálo Národní vinařské centrum, o.p.s., a strategickou a kreativní agenturu pro období 2025–2028 vyhrála X Production s. r. o. (část A, Výběrová řízení). Žádosti o podporu přijímá fond ve dvou termínech ročně (1. 1.–15. 2. a 1. 7.–15. 8.) a rozhoduje o nich Rada fondu (část D). Organizační řád se nezměnil; Rada fondu zasedala jedenáctkrát, Dozorčí rada dvakrát (část F).

Zdroje

Průběh projednávání

Z oficiálních dat psp.cz (3 události) · detail na psp.cz

  1. 2026-05-04 předložen — START → Organizační výbor
  2. 2026-05-14 přikázán — Organizační výbor → Věcně příslušný výbor
  3. 2026-05-26 usnesení výboru je rozhodnutím Sněmovny — Věcně příslušný výbor → KONEC

Související návrhy

  • Státní závěrečný účet 2025: schodek 290,7 mld. Kč, o 49,7 mld. víc, než se plánovalo V 1. čtení

    Stát loni utratil 2 371,8 mld. a vybral 2 081,1 mld. Kč. Schodek přesáhl rozpočet o 49,7 mld. Kč a pokryl se novým dluhem 298,1 mld. Kč. Sněmovna má účet vzít na vědomí a schválit vypořádání schodku.

    Koho se týká: Daňoví poplatníci, stát, obce a kraje, majitelé státních dluhopisů

    Tisk č. 179/0 · Zpráva a jiné · předloženo 28.04.2026 · poslední změna 14. 10. 2026
  • Půlrok 2026: deficit státu 183,6 mld. Kč, tedy 59,2 % ročního plánu V 1. čtení nedávno změněno

    Stát za 1. pololetí 2026 vybral 1 051,5 mld. Kč, utratil 1 235,1 mld. Kč a skončil s deficitem o 31,2 mld. Kč vyšším než loni. Státní dluh činil 3 726,8 mld. Kč. Sněmovna má zprávu jen vzít na vědomí.

    Koho se týká: Daňoví poplatníci, stát, majitelé státních dluhopisů

    Daně a veřejné finance

    Tisk č. 332/0 · Zpráva a jiné · předloženo 15.10.2026 · poslední změna 21. 10. 2026
  • Rozpočet za půl roku 2025: deficit 152,4 mld. Kč, tedy 63,2 % ročního plánu V 1. čtení

    Stát za 1. pololetí 2025 vybral 1 010,8 mld. Kč a skončil s deficitem 152,4 mld. Kč. Státní dluh vzrostl o 138,9 mld. Kč na 3 504,2 mld. Kč. Sněmovna má zprávu pouze vzít na vědomí.

    Koho se týká: Daňoví poplatníci, stát, majitelé státních dluhopisů

    Daně a veřejné finance

    Tisk č. 9/0 · Zpráva a jiné · předloženo 23.10.2025 · poslední změna 22. 1. 2026